• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
slider by WOWSlider.com v8.7


Kącik wiedzy

1. Jak odbywa się transport beczek i saun?

Sauny ogrodowe oraz beczki kąpielowe dostarczamy do klienta za pośrednictwem firm spedycyjnych. Standardowo auta nie posiadają HDS lub dźwigów, więc rozładunek beczek kąpielowych odbywa się ręcznie.  Do zdjęcia beczki kąpielowej oraz ustawienia w dowolnym miejscu na działce lub w ogrodzie potrzebne są 3-4 osoby. Do rozładunku sauny potrzebny jest sprzęt typu: wózek widłowy, ładowarka, HDS lub dźwig. Przy zamówieniach saun niestandardowych lub z dostawą do miejsc trudno dostępnych, istnieje możliwość  przywiezienia sauny w elementach oraz montażu  u klienta.

2. Jak przygotować podłoże pod saunę/beczkę?

Sprzedawane przez nas sauny i beczki kąpielowe posiadają od 2 do 6 podstaw na których opiera się cały ciężar produktu. Podłoże pod saunę lub balię musi być wypoziomowane oraz utwardzone.  W tym celu zalecana jest wylewka betonowa, położenie kostki brukowej lub wykonanie drewnianego tarasu. Saunę beczkę można również ustawić na betonowych bloczkach.

3. Co warto wiedzieć o beczkach drewnianych ?

Beczki drewniane wymagają pielęgnacji, częstej wymiany wody. Zaleca się częste czyszczenie, aby na ścianach drewna nie osadzały się zabrudzenia. Nawet przy częstej wymianie wody oraz czyszczeniu powierzchni beczki nieuniknione są z biegiem czasu przebarwienia drewna, jak również pleśń czy grzyb, który jest spowodowany parzeniem się drewna. Zakupiona beczka wygląda ładnie i stylowo, lecz z upływem czasu szarzeje się , a drewno przebarwia.

4. Jak użytkować beczkę?

Beczki kąpielowe po ustawieniu w miejscu docelowym należy rozpakować oraz przygotować do użytku. Po ustawieniu warto sprawdzić czy obejmy nie są poluzowane, w razie potrzeby dokręcić. Drewno balii kąpielowej za pierwszym razem musi nasiąknąć wodą , więc zaleca się od razu po ustawieniu beczkę zalać wodą. W przeciągu 2-3 dni beczka pęcznieje i staje się szczelna. Ważne aby nie rozpalać pieca w beczce bez wody. Podczas użytkowania do wody można stosować chemię basenową, aby woda zachowywała dłuższą świeżość.  W okresie letnim zaleca się wymianę wody co 2 tygodnie. Nie można pozostawiać beczki drewnianej bez wody, aby nie narażać drewna na rozeschnięcie się. Zimową porą przy niskich temperaturach konieczne jest spuszczanie wody po kąpieli, aby nie dopuścić do zamarznięcia wody, co może spowodować roztrzaskanie balii. Każda beczka jest z zewnątrz zaimpregnowana. Impregnację należy powtarzać chociaż raz w sezonie aby móc utrzymać nieskazitelny wygląd beczki. W przypadku beczek w wkładem polipropylenowym, utrzymanie czystości i higieny jest prostsze. Beczka nie wymaga tak częstej pielęgnacji jak beczka drewniana.  Po spuszczeniu wody warto co jakiś czas gąbką z płynem wyczyścić wkład aby zanieczyszczenia nie osadzały się w balii.

5. Co warto wiedzieć o drewnie ?

Nasze balie kąpielowe i sauny beczki są zbudowane z najwyższej jakości drewna : świerk syberyjski, modrzew ,thermowood . Drewno jako materiał naturalny ma niejednorodną budowę i barwę.. Każdy kawałek drewna może różnić się od siebie . Drewno reaguje na zmiany warunków atmosferycznych. Może pękać, rozszerza się i kurczy wraz ze zmianą pogody i wilgotności powietrza. Podział, pęknięcia ,sęki i przebarwienia drewna podczas użytkowania gorącej balii drewnianej lub sauny beczki są całkowicie naturalne i nie wpływają na integralność drewna lub struktury, w której są używane więc nie są objęte żadną gwarancją. Sprzedawany przez nas towar jest produktem pełnowartościowym bez wad ukrytych.
Towar nie podlega zwrotowi.

6. Dlaczego zakup u nas ?

Dlaczego my:
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na rynku spa, wellness i solaryjnym od ponad 20 lat. Oferujemy szeroką gamę produktów i usługi najwyższej jakości na terenie całej Polski jak również pozostałych krajów Unii Europejskiej. Staramy się spełniać wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz katalogowych produktów, wykonujemy również zamówienia nietypowe. Zapewniamy szybką dostawę na terenie Polski i Europy.


NASZA OFERTAKONTAKT


MegaSolar
ul. Słowackiego 13
09-400 Płock
tel: 501 531 848
e-mail: megasolar@hot.pl

ZAPRASZAMY

Nasza oferta na OLX
KLIKNIJ TUTAJ